Deri, Kumaş ve Benzeri Ürünler

Tekstil sanayi, ileri bilgi toplumu ülkelerde öncelikli sanayiler arasında yer almamaktadır. Bununla birlikte bu ülkeler; tekstil teknolojisi geliştirerek ve üreterek, özel koruma önlemleri alarak ayrıca makul faizli bol kredi imkanları, yüksek eğitim ve öğretim düzeyi ve de araştırma geliştirme çalışmaları ile kendi tekstil sanayilerine yıllardır uygun bir yapı sağlamaktan da geri kalmamışlardır. Türkiye’nin de hedefi AB sürecinde sanayileşmeyi tamamlayıp bilgi toplumuna geçmek olduğuna göre tekstil sanayiimiz uzun vadede büyümesine devam edecek fakat lider sanayii olma niteliğini de zamanla kaybedecektir. AB üyesi, bugünün bilgi toplumu ve de yeni sanayileşmiş ülkeleri, sanayileşmeye tekstil ile başlamışlardır. Zaman içinde tekstil sanayii tekstil makineleri ve tekstil kimyasalları üretimine dönüşmüş, oradan da makine, elektrik-elektronik ve kimya sanayilerinde hızlı büyümeyle gerçek sanayi ülkeleri konumunu almışlardır. Bu anlamda öncelikle tekstil sektörünün eksiklikleri ve sorunları biran önce giderilmeli, sektöre ulusal ve yerel bazda sağlıklı bir yapı kazandırılmalıdır. Tekstil sektörü hem büyümeli hem de güçlenmelidir.
İpek kumaş ürünleri. Çin'den her türlü ipek kumaş ürünleri ile hizmetinizdeyiz. Her türlü tekstil ürünleri, her türlü konfeksiyon ürünleri, her türlü tekstil makineleri, her türlü tekstil makineleri yedek parçaları kısacası tekstil ile ilgili Çin'den A'dan Z'ye tüm ürünler ile hizmetinizdeyiz.

Döşeme ve Kapmala Ürünleri

Çin perdelik ve döşemelik kumaş sektöründe büyük rağbet gören ve bu sektöre isminibiridir duyurmuş ülkelerden birisidir. Yaptığımız hacimli ithalatlar sayesinde, müşterilerimize istediği ürünü, zengin renk ve dokudaki kumaşları en iyi şekilde sunmaktayız. Ayrıca üst gelir grubuna hitap eden;
-Mobilya üretici ve mağazalarına
-İç mimar ve tasarımcılara
-Mefruşat mağazalarına
Ürün tedarik etmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçin.