Hız Kontrollü Elektronik Mobilya Mekanizma Hareket Motoru

Mobilya hareket mekanizmaları için tasarlanmış olan doğrusal hareket motoru sayesinde, mobilyaların hareketlerini elektronik olarak sağlayabilirsiniz. Bu sayede mobilyalarınıza ekstra fonksiyonlar ekleyebilirsiniz ve böylece daha kullanışlı hale getirebilirsiziniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.Mobilyalar için Aydınlatma

Guzhen bölgesi, dünyanın aydınlatma ürünleri ile alakalı üretim üssü konumundadır. Çin'deki iki ofisimizden biri de tam bu merkezin ortasındadır. Yeni power led teknolojisi ile, az enerji tüketimi yüksek ışık gücü ile, mobilyalarınıza estetik katabilirsiniz. Ayrıca sensörlü, ışık gücü ayarlanabilir aydınlatmalar ile, mobilyalarınızı ekstra fonksiyonlu hale getirin.
Aydınlatma piyasası, çok hareketli olduğundan, bu hareketliliğin burda yerleşik olmadan takip edilemeyeceğini düşündük ve yaklaşık 10 senedir, müşterilerimize uzaktan değil ,direkt olarak piyasanın kalbinden hizmet vermekteyiz.

Akıllı Mobilya Sistemleri

Günümüz teknolojisinde, mobilya sektöründe akıllı ev sistemleri diye adlandırdığımız bazı aksesuarlar, mobilyalarınızı daha estetik ve akıllı yapacaktır. Bunlardan başında gelen özellikler;

-Otomatik açılır kapanır dolap sistemleri.
-Sensörlü aydınlatma.
-Akıllı Usb, Bluetooth ve aux özelliği ile kolaylıkla montajı yapılabilecek tak kullan müzik sistemleri.
ve bunun gibi daha fazlası...Sizlere daha iyi yardımcı olabilmek için Çin'deki profesyonel ekibimiz ile iletişime geçin.
-


Mobilyalar için Elektronik Masaj Ekipmanları

Oturma grubu, tekli koltuk veya buna benzer mobilyalara kolayca takılıp kullanılabilmektedir. Bu tür ürünler mobilya imalatçılarının ürettiği kanepe ve koltuğa masal aletlerini yerleştirip mobilyalarınızı daha fonksiyonel hale getirebilirsiniz. Mobilya masaj ekipmanlarının birçok çeşiti bulunmaktadır ve bunlar tamamen sizin kontrolünüzde çalışmaktadır. Üzerinde gelen kumanda ile gerekli kontrolleri yapabilirsiziniz. Daha fazla detay için lütfen bizimle iletişime geçin.

Mobilya Mekanizmaları ve Aksesuarlar

Mutfak, Banyo, Mobilya Aksesuarları, tüm Raylı Dolap ve Kapı Sistemleri, Paslanmaz Çelik Çöp kovaları ve Küllükleri, Çekmece Dolap Kulpları, Kapı Kolları ve Menteşeler, Sürgü Dolap sistemleri İthal etmekteyiz. Akıllı mobilya sistemleri diye adlandırdığımız elektronik, motorlu mobilya mekanizma çeşitler ve buna benzer tüm ürünleri çinden ithal etmek bizim ile birlikte mümkün!