Lojistik

Çin’den yapılacak nakliyatlarda, iç nakliye ve Türkiye nakliyesi (uluslararası nakliye) aşamaları vardır. İç nakliye, ürünlerin üretildiği şehirden yükleneceği fabrikaya veya direk limana taşınması ile sonuçlanmaktadır. Mal alımının Ex-work, yani fabrika fiyatı ile yapıldığı siparişlerde veya başka ürünlerle ayni konteynerde gitmesini istediğiniz durumlarda iç nakliyeye gereksinim duyulmaktadır.
Türkiye’ye nakliye, müşterinin isteği doğrultusunda hava ya da deniz limanına taşındıktan sonra gümrük işlemlerinin yapılıp yola çıkması ile sonuçlanmaktadır. Çalıştığınız bir nakliye firması yoksa yoğun olarak çalıştığımız nakliye şirketleri ile oluşan güçlü ilişkilerimiz doğrultusunda fiyat ve hızlı organizasyon avantajı ile Türkiye ve Çin’de karşılaşılabilecek gizli masrafları da engelleyerek, Cin’den Türkiye’ye nakliye hizmetinde de yardımcı olmaktayız. Çin’den nakliye nasıl yapılır konusuna ek olarak ithalat nasıl yapılır hakkında da bilginiz olması, kafanızda oluşabilecek soru işaretlerini bir nebze de olsa ortadan kaldıracaktır. Çin’den yapılacak ithalatı özet bir şekilde maddeler halinde sıralayacak olursak;
• Öncelikle getirilecek urunun gümrük mevzuatı konusunda bilgi edinmek. • Güvenilir bir üretici ya da tedarikçi bulmak.
• Siparişi verilecek urun için ayrıntılı bilgi ve teknik destek almak.
• Sipariş edilecek urun için iyi bir pazarlık yapmak.
• Üretim surecinde ve yükleme öncesi kalite kontrollerini yapmak.
• Güvenilir bir nakliye ve gümrükleme firması ile çalışmak.
• İlk defa getirilecek bir urunun satış ve pazarlaması için pazar ve fiyat araştırması yapmak.
Bu islerle uğraşmak için vaktiniz yok veya nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, bu isleri sizin adınıza yürütecek uzman bir firmadan yardım ihtiyacı duyarsanız bize ulaşabilirsiniz.
Direkt Adrese Teslim

Adrese Teslimat: Çin’den Moda, Elektronik, Tekstil, Kırtasiye, Kozmetik, Bebek-Anne, Ev, Bahçe, Ofis, Spor-Outdoor, Hobi-Eğlence, Sanat, Otomobil-Motosiklet,Telefon, tablet aksesuarları ve tüm Kategorilerdeki Yedek Parçalarının ürün tedariğini adrese teslim Olarak yapıyoruz.

Sitemizdeki mail adresinden bize mail atarak ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin araştırılması için talepte bulunabilirsiniz.

Bayi müşterilerimiz sitemizden sipariş oluştururken, DİREKT ADRESE TESLİM seçeneğini seçerek hiç bir sorumluluk ve risk almadan siparişlerini adrese teslim seçeneği ile adresine postalatılabilir. Bu şekilde müşterilerimiz daha güvenli bir şekilde sipariş oluşturabilir ve gümrükte çıkabilecek herhangi bir problemde hiç bir şekilde risk almaz ve garanti bir ticaret seçeneğini uygulamış olurlar.