Hakkımızda

      Tricom Group Limited Çin’de ve Hong Kong’daki Türk konsolosluğu Ticari ataşeliğinde resmi olarak kayıtlı olup Çin’de 14 yılı aşan verdiği hizmetler boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını yaşamaktadır.
Çin de ilk kurulduğunda Shenzhen / Longgang şehrinde Elektrik Ve Elektronik urunler uzerinde kendi markalarimizi urettiren, isveren pozisyonunda olup Çin’in Shenzhen bölgesinde ilk Bes Türk üretici firmalardan biri olarak üretim yapan ve ürettiği ürünlerle dünyaya açılarak Çin deki piyasada kalıcı bir yer edinen nadir Türk firmalarının arasındadır.

     Firmamızın şuanki konumu ise elektronik ürünlerin Ihracat ve ithalat devaminin yanisira, Çin’den Moda, Elektoronik, Tekstil, Kirtasiye, Kozmetik, Bebek-Anne, Ev, Bahce, Ofis, Spor-Outdoor, Hobi-Eglence, Sanat, Otomobil-Motosiklet, Telefon tablet aksesuarları ve Tum Kategorilerdeki Yedek Parcalarinin ürün tedariğini ADRESE TESLIM Olarak Hizmet sunan bir firma statüsü konumundadır.
Yanı sıra endüstriyel sanayii makineleri CNC, Rotovator ve Tohum Ekme, Lazerli Metal işleme ve Markalama, Çift Kafa Hassas Kumaş Kesme, 3D Ahşap Oyma Makinalari Ihracatlari uzerinde de Tecrubemiz Mevcuttur.

     Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Basarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Tricom Group Limitede, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir

Misyon & Vizyon

Misyon

Müşterilerimizi destekleyerek sadece Kendi Ulke pazarında değil aynı zamanda dünya çapındaki pazarlarda da rekabet şansının ve üstünlüğünün arttırılmasını sağlamaktır. İlk defa Çine gelip ticaret yapmak isteyen iş adamlarının buradaki koşullardan yabancılık hissetmemelerini sağlayarak daha verimli hızlı ve güvenilir ticaret yapabilmelerini sağlamak.

Vizyon

Dürüst ve çözüm odaklı hizmet anlayışımızla verdiğimiz tüm hizmetlerde Çin’de güvenilir ve tercih edilir yenilikçi, fark yaratan sürekli büyümeyi ilke edinmiş firma olmak.

Neden Biz ?

• Neden Tricom Group Limited? çünkü tam 14 yıldır Çin’de resmi ve yerleşik bir biçimde değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

• Çin deki 14 yıllık tecrübemiz Ticaret Tecrübelerinize Tecrübe Katsın.

• Bizimle çalıştığınız sürece kafanızdaki bu soru işaretlerini bir kenara bırakabilirsiniz.

Firmamıza Sıkca Sorulan Sorular ?


1- Çinden birçok fabrikaya ayrı ayrı sipariş verdim ama mallarımı nerde toparlayacağım?
2- Kendi markamı yapmak istiyorum ama nerden başlayacağım bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
3- İnternetten bulduğum Çin deki firmaya sipariş verdim malımı göndermediler. Parayı geri alabilir miyim?
4- Çin deki fabrikaya sipariş verdim, gelen ürünlerle sipariş verdiğim ürünler ayni değil,ne yapabilirim?
5- Sipariş vermiş olduğum ürünlerin kalitesi verdikleri numune ilen acaba ayni yaparlar mı?
6- Çindeki fabrikaya sipariş verirsem gönderdikleri ürünler gümrükte takılabilir mi?
7- İhale aldığım ürünleri zamanında teslim etmeliyim, siparişlerim zamanında teslim edilir mi?
8- Western Union dan Çin deki firmaya para gönderdim ama mal gelmedi. Ne yapmalıyım?
9- Çindeki firmanın şahsi hesabına para gönderdikten sonra kendisine ulaşamadım. Nasıl buluruz?
10- Çinden toptan sipariş vermek istiyorum ama yabancı dilim yok firma ilen sağlıklı anlaşabilir miyim?

Gizlilik Politikası


Sitemizdeki firma bilgileriniz, kullanıcı onayı olmaksızın iradi olarak hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
Tricomgroupltd.com' a verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Firma ve kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır