Çin'den İthalat ve Proje Tasarımı

Hazırlamış olduğunuz projeleri, düşünce ve yeni fikirlerinizi hayata geçirmek istiyorsanız, Çin deki 12 yıllık tecrübemizden yararlanarak bizimle çalışabilirsiniz. Amacımız müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sadece alanında profesyonel olduğumuz ürünlerin proje ve tasarım siparişlerini almaktayız. Düşünce, fikir ve tasarım projelerinizi bize gönderin beraber geliştirerek hayata geçirelim. Çin deki firmamızın tasarım ve urun geliştirme departmanı size ihtiyacınız olan her hizmeti verecektir. Ek olarak ekibimizde dış ticaret uzmanımız ve alanında uzman mühendisimiz de vardır. Teknik konularda dahi sizlere cevap verebilecek potanisyelimiz de vardır. Lütfen aklınıza gelen soruları bizimle paylaşın. Müşterilerimizin bizle paylaştığı projelerini ve çalıştığımız firmaların gizliliğini kesinlikle korumaktayız. Her yeni model telefon ve cihaz çıktığında bu modeller için kendimize özgün yeni aksesuar tasarımları yaptırarak, piyasadaki yeni çıkan ürünleri de sitemize ekleyerek müşterilerimize ürün çeşidi ve yenilikler sunmaya çalışmaktayız. Bayilerimiz hepsi diğer ithalatçı firmalara göre piyasada daima hep bir adım öndedirler.


Online Satış – E-Ticaret Web Siteleri için Ürün Tedariği

Online Satiş yapan E-Ticaret Web Siteleri için Çin’den Moda, Elektoronik, Tekstil, Kirtasiye, Kozmetik, Bebek-Anne, Ev, Bahce ve Ofis, Spor-Outdoor Hobi-Eglence Ve Sanat, Otomobil-Motosiklet ve Telefon tablet aksesuarları ve tum Kategorilerdeki Yedek Parcalarinin ürün tedariğini ADRESE TESLIM Olarak yapiyoruz. Sitemizdeki mail adresinden bize mail atarak ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin araştırılması için talepte bulunabilirsiniz.
Direkt Adrese Teslim

Adrese Teslimat: Çin’den Moda, Elektronik, Tekstil, Kırtasiye, Kozmetik, Bebek-Anne, Ev, Bahçe, Ofis, Spor-Outdoor, Hobi-Eğlence, Sanat, Otomobil-Motosiklet,Telefon, tablet aksesuarları ve tüm Kategorilerdeki Yedek Parçalarının ürün tedariğini adrese teslim Olarak yapıyoruz.

Sitemizdeki mail adresinden bize mail atarak ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin araştırılması için talepte bulunabilirsiniz.

Bayi müşterilerimiz sitemizden sipariş oluştururken, DİREKT ADRESE TESLİM seçeneğini seçerek hiç bir sorumluluk ve risk almadan siparişlerini adrese teslim seçeneği ile adresine postalatılabilir. Bu şekilde müşterilerimiz daha güvenli bir şekilde sipariş oluşturabilir ve gümrükte çıkabilecek herhangi bir problemde hiç bir şekilde risk almaz ve garanti bir ticaret seçeneğini uygulamış olurlar.

Markalaşma Süreci

Kendi markanızı mı yapmak istiyorsunuz doğru adrestesiniz. Bayi olan müşterilerimizin sipariş adetlerine göre
—Özel kutu tasarımı
—Logo tasarımı
—Etiket tasarımı
—Ürünlere barcod sistemi
ve markanızı temsil edecek özgün tasarımlı yeni ürünler bulup veya tasarlayıp markalaşma surecinde size destek vermekteyiz. Bayilerimiz için bu gibi hizmetler ücretsizdir. Bayilerimiz eger isterse kendimizin tasarladigi urunlerden kendimize ait markamiz ile urun siparisi gecebilir ve turkiyede satis izni vermekteyiz.

Lojistik

Lojistik alanında Çin’de sürekli çalıştığımız firmalardan size hava ve gemi kargoların en iyi fiyatlarını temin ederek, ürünlerinizin daha önceden Türkiye maliyet fiyatını çıkartmanıza yardımcı olmaktayız. Bizim önerdiğimiz lojistik firma veya gümrük müşavirleriyle çalışma gibi bir zorunluluğunuz kesinlikle yoktur. Bize anlaşmış olduğunuz lojistik firmanızın bilgilerini verdiğiniz takdirde lojistik için yapılacak gerekli işlemleri yine kendimiz organize ederek takip ediyoruz. Vermiş olduğunuz bütün siparişlerinizi Çin deki kendi depomuzda toplayarak ilk etap da lojistik için:
-Stabil olup olmadıklarını
-Dış kolilerin sağlamlığını
-CTN numaralandırılması
-Mark / Logo yazımı
Gibi önemli aşamaların hepsini kendimiz organize ederek lojistik için mallarınızı hazırlamaktayız. Bu şekilde hazırladığımız bütün malların toplu resmini göndererek sizden onay almaktayız. Yükleme için onay verdiğiniz malların depomuzdan Çin deki yüklemenin yapılacağı gemi limanına kadar olan lojistik organizasyonunu bizzat kendimiz takip etmekteyiz.

Gümrük Mevzuatına Göre Üretim

Bizimle Çalıştığınız sürece mallarınız hiçbir zaman Gümrüğe vardığında gümrük problemi yaşamaz ve ek masraf ödememiş olursunuz. Bayi müşterilerimiz sitemizden sipariş oluştururken, direkt adrese teslim seçeneğini seçerek hiç bir sorumluluk ve risk almadan siparişlerini adrese teslim seçeneği ile adresine postalatılabilir. Ürünlerin gümrük mevzuatını, gerekli evraklarını, vergilerini vb. bilgileri firmamız tarafından karşılanarak sipariş oluşturabilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz daha güvenli bir şekilde sipariş oluşturabilir ve gümrükte çıkabilecek herhangi bir problemde hiç bir şekilde risk almaz ve garanti bir ticaret seçeneğini uygulamış olurlar. Bayi müşterilerimiz eğer isterse kendi ürünlerinin gümrüğünü kendisi de gerçekleştirebilmektedir, Bu durumda bize vermiş olduğunuz siparişlerin, gümrük mevzuatını araştırıp sizin kendi gümrükçünüz ile teyitleştikten sonra alınan bilgilere göre malların üretimine başlamaktayız. Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin üretimi bittiğinde fabrikada veya yerinde kalite kontrolü yapılarak size detaylı bilgi verilmektedir Ürünleriniz hazır olduğunda size hazır olan ürünlerin detaylı olarak resmini veya gerekirse numunesini göndererek size bir rapor sunarak onay alıp bir ilerisi, Lojistik hizmetleri üzerinde de sizi destekleyerek ürünlerinizi kontrollü bir şekilde Müşterimize ulaştırmaktayız. Çin den online toptan alışveriş yapabileceğiniz en güvenilir adres olma yolunda ilerliyoruz.

Gümrük Evraklarının Hazırlanması

Packing List:

Bu evrakı Çinli firmalar gelişi güzel bir biçimde hazırladıkları için genelde gümrüklerde büyük ölçekli sorunlara yol açmaktadır. Bu evrak gümrük kontrolleri için detaylı olarak hazırlanması gereken bir evrak olup gümrükte problem çıkmaması için, renk, adet, model, Item, kg ve cbm gibi bilgilerin tam olduğu profesyonel Packing listesi yapılması gerekmektedir. Yapmış olduğumuz Packing listesi gümrükte sorun yaşamamanızı ve depo stok takibi yapabilmeniz için önem ve dikkatle hazırlanmaktadır.

Resmi Fatura:

Bütün ürünlerinizi resmi olarak tek fatura altında toplamaktayız. Faturalarınızı isteğiniz üzerine özel olarak ayarlayabiliyoruz. Gümrük için gerekirse ek olarak istenilen evrakları (CE, Rohs, FCC, EMS Test Rapor, Declaration) temin ederek size ulaştırmaktayız. Çin'deki Konsolosluk ve ticaret ataşeliğinden istenilen evrak onay işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.