Bilgisayar, Telefon ve Diğer Sarf Malzemeleri

Çin’de elektronik ürünlerin üretildiği yerler güney bölgelerdir. Çin’den Türkiye’ye elektronik ürünler taşıyan nakliyeci firmalar, bu elektronik ürünlerin en çok Guangzhou, Shenzhen ve Hongkong limanlarından çıktığını belirtiyorlar. Tabii ki bundaki en büyük etken de güney bölgelere yakın olan elektronik şehri Hongkong. Hongkonglu üreticilerden çok şey öğrenen Çinliler Hongkong’ta düzenlenen elektronik fuarlara gidip yeni çıkan ürünlerin fotoğraflarını çekip, ürünler hakkında bilgi edinerek bu ürünleri veya ona benzer elektronik ürünleri kendileri üretmeye başladılar. 1978 yılında Çinli lider Deng Xiao Ping’in Shenzhen de kurduğu serbest ticari bölge, fabrikaların güney kesimde kurulmalarına olanak sağladı. Shenzhen tam anlamıyla Hongkong’un arka bahçesi görünümündedir ve hızla gelişmektedir. Bu gelişim o kadar hızlı ve çekicidir ki Çin’de yaşayan birçok yabancı, anketlerde Şanghay’dan sonra yaşanabilir yer olarak Shenzhen’i sayarlar. mp3, mp4,mp5, cep telefonları, cep telefonu yedek parçaları, bilgisayarlar, bilgisayar yedek parçaları, kablolar, LCD ve LED televizyonlar, fotoğraf makineleri, iletişim de kullanılan her türlü elektronik ürünler Çin’in bu şehirlerinde üretilmektedir. Çin elektronik ürünleri için Çin’in güney kesimlerinde çok sayıda küçük ve büyük ölçekli fuarlar düzenlenmektedir. Guangzhou ve Shenzhen’de düzenlenen fuarlar içinde tercümanlık ve rehberlik hizmeti vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

Bitcoin Miner

Bitcoin Madenciliği Nasıl Çalışır
Bitcoinler nereden geliyor? Kağıt paranın ne zaman basılacağına ve dağıtılacağına devlet karar verir. Ancak Bitcoin'in merkezi bir hükümeti yoktur. Bitcoin'de, madenciler matematik problemlerini çözmek için özel yazılımlar kullanır ve sonucunda bir miktar yeni Bitcoin yaratılır. Aslında bu yeni paranın üretilmesi için çok zekice bir yöntemdirVe insanları madenci olmaya teşvik eder.
Başlıca bitcoin miner cihazları;

-Baikal Giant-N
-Baikal Giant-B
-Baikal Giant X10
-Bitmain Antminer S9
-Bitmain Antminer L3+
Bitcoin miner cihazları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin!
Solar Panel ve İnvertörler

Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan enerji, son günlerde yenilenebilir enerji sistemleri ile güneş panelleri, rüzgar türbinleri vb. enerji üretim araçlarına ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Son yıllarda yenilenebilir enerjiye ilginin artması ile birlikte ülkemizde bu tür ataçlara ihtiyaç artmıştır. Bizler de sizlere bu tarzdaki ürünleri temin edebilmek adına Çin'de hizmet veriyoruz. Dilediğiniz özelliklerde solar panel, invertör almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Otomasyon Ürünleri (PLC ve IO kartlar)

Biliyoruz ki elektroni üründe Çin revanştadır. Bir makine projeniz olur, makenik kısmını tasarlarsınız fakat büyük bir sorun o mekaniği kontrollü hareket ettirmektir. Bunu aşmanız için kullanımı kolay çok fonksiyonlu otomasyon sistemelerine ihityacınız vardır. Bu konuda uzman ekibimizle iletişime geçip istediğiniz fonksiyondaki her ne olursa bizimle paylaşırsanız biz sizlere somut bir şekilde destek verebiliriz. Bunun yanında ihtiyacınız olan her ne tür elektronik ürün varsa (Plc, IO röle kartları ve çeşitli devre elemanları) bunları çinde kolaylıkla bulmamız mümkündür. Hizmet verdiğimiz sektörler arasında elektronikte de tercrübe sahibi olduğumuzu belirtmek isteriz. Bununla birlikte ihtiyacınız olan ürünü bize sunarsınız, biz de hızlı bir çekilde ürün araştırmasına başlayıp istediğiniz biligleri sizlere detaylı bir şekilde sunarız.

Step, Servo Motorlar

Servo motorlar gönderilen kodlanmış sinyaller ile şaftları özel bir açısal pozisyonda döndürülebilen motorlardır. Kodlanmış sinyal servo motorun girşine uygulandığı sürece servo motor şaftın açısal pozisyonunu korur. Kodlanmış sinyal değiştirilirse şaftın açısal pozisyonu da değişir.
Servo motorlar çeşitli robot projelerinde, robot kollarda, uzaktan kumandalı uygulamalarda sıklıkla kullanılır. Aynı zamanda yüksek güçlü servo motorlar endüstriyel otomasyonlarda da kullanılabilir.
Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

CNC Kontrol Üniteleri

CNC kontrol üniteleri ile makineye hükmetmek mümkündür. Komplike ve kolay kullanımlı yapıları ile endüstride geniş bir kullanım alanına sahiptir. CNC sistemleri servo sistemler, servo motorlar ve aksesuarlarında olduğu gibi kolay kullanım odaklı geliştirilmiştir. İnteraktif programlama basit arayüz sayesinde ekstra programa ihtiyaç duymadan yapılabilmektedir.
1) The four axes of X,Y,Z A control,any three axes linkage movement.
2) 2ms interpolation cycle,1um precision.
3) Maximum speed: 30m/min,Feeding speed: 15m/min
4) Multiple function, it can realize the drilling/boring,roughing of roun groove/rectangle groove,finishing of full circle/rectangle, continous drilling of straight line/rectangle/arc etc.
5) Built-in standard PLC program,and can be customized edited according to customer's askes.
6) Memory Capacity: 64MB,User Store Room: 32MB.
7) 8.4 inches(800*600) real colour LCD displayer.
8) Support Metric system/Inch System,with function of auto charfering.
9) Display in Chinese and English,which can be selected by paramter.
10) With USB interface,support USB file processing,software upgrade.
11) DNC in high speed,realize part program real-time transmission processing.
12) Analog voltage output of 0V~10V in two channels,support two-spindle control.
13) Support external MPG.
14) Basic I/Os: 40*24, 24*24 can be edited freely.
Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin

Güvenlik Kamerası İthalatı

Çinden Güvelik kamerası İthalatı, elektronik sektörünün merkezi Shenzhen ve Guangzhou şehirlerinde yoğunluk göstermektedir.Sektörde tecrübe kazanmış ve kaliteli uygun fiyatlarla üretim yapan bir çok üreticiye bu şehirlerde düzenlenen fuarlar vasıtasıyla yada deneyimli danışmanlar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Güvenlik kamerası İthalatı öncesinde sektörde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar konusunda sizleri uyarmalıyız!
Çinden ithal edeceğiniz Güvenlik kameralarının kalitesini ve fiyatını hangi özellikleri sorgulayarak almalısınız?
Kamera İmage Sensörünün özelliği: CCD mi yoksa CMOS mu oluşu önemlidir. Genelde CCD tercih edilir. CMOS sensörlerin düzgün çalışabilmesi için iyi bir aydınlatmaya gereksinim vardır. Boyutlarının küçüklüğü nedeniyle ufak kameralara da daha rahatlıkla entegre edilir. Standart ve yaygın üretim olduğu için üretim maliyetleri düşüktür bunun yanında çalışması için özel bileşenlere ihtiyaç duymaz.
Kamera İmage Sensörü Markası ( Sony, Sharp olabilir.): Lensin üzerine düşen ışık miktarı olarak belirtilir. Bu yüzden kullanılacak lensin ışık iletme değerinin bilinmesi gereklidir. .İmage sensörü güvenli kameralarının en önem arzeden parçasıdır.
Kamerada AGC,BLC,AES Gibi özelliklerin varlığı: Bu özellikler düşük ve yüksek ışık seviyelerinde kaliteli görüntü alabilmek için önemli özelliklerdir.
Kamera Muhafaza Kutusu: IP55 yada IP67 koruyucu tercih edilebilir. Su ve tozdan IP67 etkilenmez.
Çinli firmalardan yapacağınız ithalatlarda bu saydığımız özellikleri değerlendirerek fiyat almanızda fayda olacaktır.Ürünleri fiyat olarak karşılaştırmadan önce özellikler açısından karşılaştırmayı ihmal etmeyiniz.
Çin’den güvenlik kamerası ithalatı yapmak isteyenler konuyla ilgili ofisimizden daha geniş bilgi alabilirler

Toptan Elektronik Komponent İthalatı

Elektroniğin kalbinin attığı Çin'den Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerine elektronik komponent tedariki anlamında uzun yıllar hizmet veren firmamız türkiyenin teknolojik alanda gelişmesi ile son yıllarda elektronik komponentte ithalat ta artmıştır. ... Müşterimize; bu sektörde yapacağı projelerde kullanacağı elektronik ürünlerin ithalatını yapmaktayız. Çinden ihtiyacınız olan elektronik komponentlerin toptan ithalatını yapmaktayız. İstediğiniz ürünler IGBT, micro Chipler, manyetik veya mekanik switchler ve saymakla bitmeyen kısacası tüm elektronik komponentleri toptan adrese teslim olarak ithalatını yapmaktayız. Detaylı bilgi için iletişime geçin.

Telefon Aksesuarları

Çin’den Cep Telefon Aksesuar ve Yedek Parça alanında firmamız size her aşamada hizmet sunmaktadır. Çin Cep Telefonu aksesuarı ve yedek parça ithalatında Dünya üzerinde en çok üretim yapmakla beraber en ucuz ve en kaliteli ürünleri her model telefon için bulmanız mümkündür. Çindeki Telefon aksesuar ithalatı büyük bir ölçüde GUANDONG eyaletinin SHENZHEN şehrinde gerçekleşmektedir. Çin’in Shenzhen şehri Dünyanın önde gelen elektronik marketlerine ev sahipliği yapmaktadır. Telefon aksesuar ve yedek parça malzemelerini belirli bir kısmını GUANGZHOU gibi farklı şehirlerden tedarik etmek mümkündür. Firmamız daha önce sektörde farklı Türk firmaları ile işbirliği yapmış bu aladan uzman olmakla beraber gerekli bilgilere sahiptir. Çin’in Shenzhen şehrinde ikamette olduğumuz için Telefon aksesuar ve yedek parça ürünlerini tedarik etmek için bizimle çalışmanız size avantaj sağlıyacaktır. Çin İthalat Danışmanlık firması olarak size tercümanlık hizmeti sunabilir, dilerseniz ürünlerinizi Türkiye’ye ithal etme konusunda işbirliği sağlıyabiliriz. Çinden Başlıca Cep Telefonu Aksesuar ve Yedek Parça İthal Ürünlerini Şöyle Sıralıyabiliriz ;
- İphone Cep Telefonu Kılıfı Modelleri
- Telefonu Kapak Modelleri
- Cep Telefonu Adaptörleri
- Cep Telefonu Kulaklıkları
- Cep Telefonu Ekranları
- Cep Telefonu LCD
- Cep Telefonu Hafıza Kartları
Çin'den Cep Telefon Aksesuar ve Yedek Parça İthalatı danışmanlığı yapan firmamız aracılığı ile farkınızı yaratın