Çin'den Endüstriyel Makine Getirtmek

“Çinden makina almak istiyorum” diyen herkes bilir. Avrupa makinaları kaliteli ama pahalı, Çin, Tayvan (Taiwan) malı makinalar ise ucuz ve görece daha az kaliteli olur. En büyük artısı genelde Avrupa yapımı makinalardan yarı fiyatına daha ucuz olduğu için işinizi daha düşük maliyetlerle geliştirmenizi yada başlatmanızı sağlar. Peki Çinden makina getirmek isteyenler ne yapmalı? Muhtemelen Çinden Ambalaj makinesi, baskı makinesi, hammadde işleme makinesi, dolum makinesi, inşaat makinesi, metal işleme makinesi yada tekstil makinesi getirmek istiyorsunuz. Bu konuda şirketimiz bünyesinde dış ticaret uzmanı ve makine mühendisi bulunmaktadır. İstediğiniz makinenin özelliklerini çalışma prensibini kolayca kavrayıp sizlere daha doğru ve dolu bilgilerle dönüş yapabiliriz.

Araştırma Sürecimiz ve Teslimat Kontrol

Bilindiği üzere, Çin Halk Cumhuriyeti dünyanın en iyi ikinci ekonomisi konumundadır. Buda beraberinde teknoloji ve bilimi getirmektedir. Özellikle son 5 senedir, makineler Çin’in ihraç ettiği önemli kalemlerden biri haline gelmiştir. Son yıllarda üretilen basit ve teknolojik makinelerin bir çoğuna baktığımızda Çin menşeli olduğunu görmekteyiz. Çin’den makine almak istediğiniz zaman birçok şeye dikkat etmeniz gerekir. Almak istediğiniz makinelerin CE sertifikasının olup olmadığına, üreticilerin vereceği referanslara, verilecek yedek parçalara, yüklemeden önce yapılacak son kontrol ve yükleme gibi. Tricom Group Limited İthalat-ihracat Danışmanlık firması olarak Çin’den getirmek istediğiniz makine ile ilgili detaylı bir üretici araştırması yaparız. Bulduğumuz güvenilir fabrikaları tespit eder, üreticileri sizinle beraber ya da sizin buradaki ofisiniz olarak ziyarette bulunuruz. Varsa yapılmış örnek makineyi inceler, sizin için resim ve video çekimi yaparız. Sipariş vermeniz durumunda, yapılacak olan anlaşmalarda sizin hakkınızı savunur, üretim esnasında firmaya bir ara kontrol birde son kontrol yaparız. Daha sonra nakliyesini ayarlar, makinenizin güvenli bir şekilde yüklemesini yaparız. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin!

Başlıca Tecrübelerimiz

Çin'den almak istediğiniz herhangi bir endüstriyel makine;

-CNC makinesi
-Tekstil Makineleri
-Lazerli Metal işleme ve Markalama
-4 exenli çok spindle cnc oyma Makineleri
-Çift Kafalı hassas kumaş kesme Makinesi
-Rotovator ve Tohum ekme Makinesi
-Kesme delme makinası
-Sublimasyon pres makinası
-Matbaa makinaları
-Şişeleme makinaları
-Bükme makinası
-İlaç üretim makinalar
ve sizin düşündüğünüz farklı bir makine ile ilgili her türlü detaylı bilgiye ulaşmak ve sipariş verebilmek için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan ve bize sorular sormaktan çekinmeyiniz.