Otomotiv Yedek Parça

Otomotiv yedek parça ve aksesuarları, Çin’den en fazla ithal edilen ve en çok kar edilen ithal ürünler listesinin en başında yer alan ürünlerden biridir. Çin’de bilindiği üzere, her otomobil markasının ürünlerini fason üreten fabrikalar çoğunlukta olmasının yanında bu fabrikalar artık kendi modellerini yaparak kendi markalarını çıkarmaya başladılar. Dünyanın her yerinde Çin otomotiv sektörü söz sahibi olmaya başladı. Zaten dünyanın en büyük otomotiv yedek parça fuarlarının ve oto showların büyük kısmı son birkaç senedir Çin’in yükselen yıldızı Şanghay şehrinde yapılıyor.
Tricom Group Limited ithalat ihracat danışmanlık olarak Türk müşterilerimize oto yan sanayi ürünleri, otomotiv yedek parça, oto aksesuar sektörlerinden sayısız fabrika ile ithalat danışmanlıklarını yapmaktayız. Çin’ den otomotiv yedek parça ve oto aksesuar son zamanların en fazla kar getiren ve ithalatının hızla devam edeceğine inanılan sektörlerin başında geliyor.


Otomotiv İç ve Dış Aksesuarları

Günlük hayatınızı kolaylaştıracak pek çok ürün arasında araba aksesuarları da bulunur. Araç içinde kullanabileceğiniz ve kullanımı sırasında keyif de verecek olan pek çok ürün bu sayfalarda yer almaktadır. Gerek seyahat esnasında size pratik imkânlar sunan, gerek ise daha farklı avantajları ile sürüş keyfi yaşatan pek çok önemli aksesuar ve ürün uygun fiyatlar ile kendini göstermektedir. Araç kullanırken en çok ihtiyaç duyulan aksesuarlar arasında telefon tutucular gelir. Araç içi telefon tutucuları sayesinde sürüş emniyeti bozulmadan gelen telefonlara cevap verilebilir ya da yol tarifi daha güvenli bir şekilde telefondan alınabilir. Bu nedenle araç içi telefon tutucu ve kablosuz şarj cihazı gibi önemli ürünler araba aksesuarları arasında fazlası ile popülerdir. Yolda giderken lastikler ile ilgili bir sıkıntı olması durumunda da sorunu giderecek pratik eşyalara sahip olmak gerekir. Örneğin patlak lastikler için kullanılan oto patlak lastik tamir spreyi ürünü en çok ihtiyaç duyulan araba aksesuarları arasında dikkat çeker. Sadece bu ürün değil, muhtemel sıkıntılara karşı net ve pratik çözümler sunan her türlü aksesuar bizim aracılığımız ile tedarik edilebilir. Fixate jel pad ve daha birçok ürün kullanışlı yapıları ile sürücülere destek sağlarken, siz de gerekli gördüğünüz ve aracınızda bulundurmak istediğiniz bütün bu ürünleri araba aksesuarları arasından seçebilirsiniz. Kaliteli ve sağlam ürünleri uygun fiyatlar ve kampanyalar eşliğinde hemen satın alabilirsiniz.

Araba Ön-Arka Far İthalatı

Otomotiv aydınlatma aksesuarları, Çin’den en fazla ithal edilen ve en çok kar edilen ithal ürünler listesinin en başında yer alan ürünlerden biridir. Çin’de bilindiği üzere, her otomobil markasının ürünlerini fason üreten fabrikalar çoğunlukta olmasının yanında bu fabrikalar artık kendi modellerini yaparak kendi markalarını çıkarmaya başladılar. Dünyanın her yerinde Çin otomotiv sektörü söz sahibi olmaya başladı. Zaten dünyanın en büyük otomotiv yedek parça fuarlarının ve oto showların büyük kısmı son birkaç senedir Çin’in yükselen yıldızı Şanghay şehrinde yapılıyor. Ayrıca; çin aydınlatma sektöründe gelişmiş teknolojiye sahip olduğu için, buna oranlar araba aydınlatma sisteminde de sizlere çok seçenek sunmaktadır.